فروشگاه

نمایش 1–16 از 21 مورد

چای ترش رستنی با تخفیف استثنایی

از فواید چای ترش می تواند به تاثیر آن در درمان فشار خون بالا، کلسترول بالا، درمان مشکلات هاضمه، سیستم ایمنی و تورم اشاره کرد. چای ترش در  درمان بیماری های کبدی و نیز کاهش خطر ابتلا به سرطان موثر است. این گیاه در افزایش سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش تدریجی اضافه وزن مفید است. غنی از  ویتامین ث، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است و به درمان اضطراب نیز کمک می کند.

دستمال کاغذی 150 برگ 2 لایه سری باغ بهشت سافتلن

معرفی دستمال كاغذي ۱۵۰ برگ ۲ لايه سري باغ بهشت سافتلن

یکی از اساسی‌ترین کالاهای مصرفی در هر خانواده دستمال کاغذی است. دستمال کاغذی مصارف بی‌شماری از جمله برای توالت، پذیرایی از مهمان، آشپزخانه و …… دارد.

همواره در انتخاب دستمال کاغذی باید دقت کرد و دستمالی را انتخاب کرد که نرم و لطیف باشد و آسیبی به پوست شما وارد نکند. دستمال كاغذي ۱۵۰ برگ ۲ لايه سري باغ بهشت سافتلن از جمله این دستمال‌ها است. این دستمال با طراحی زیبا و شکیل بر روی جعبه که یادآور نقوش گل‌های بهاری  است، برای پذیرایی از مهمان گزینه‌ی مناسبی است. رنگ دستمال سفید بوده و دارای ۱۵۰ عدد است. این تعداد برای افرادی که مصرف بالایی دارند مقرون به صرفه است. دستمال کاغذی ۱۵۰ برگ سافتلن دارای ۲ لایه با فول کات پرفراژ است. به راحتی قابل استفاده و در دسترس همگان است. به دلیل جعبه‌ای بودن آن برای روی میز شکیل بوده و فضای کمی را اشغال می‌کند.

دستمال کاغذی جعبه ای ۱۵۰ برگ دو لایه سفید سری سافتلن تولید شده با ماشین آلات تمام اتوماتیک و تهیه شده از ۱۰۰% تیشو درجه یک وارداتی می باشد که در مجهزترین آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت کنترل شده است.

دستمال مرطوب کودک وی حاوی روغن آرگان و عصاره عسل

دستمال مرطـوب کودک wee با برخـورداری از یک لایـه ی نازک روغنی از روغن های معجزه آسای طبیعی ، از پوست لطیف کودک مراقبت می نماید. عاری از الکل پارابن و مواد شیمیایی مضر است.

خواص :

 • حاوی بالاترین مقدار ویتامین E ، مرطوب کننده و مغذی پوست
 • ضد عفـونی کننده در مقابـل میکروبهای ناشـی از ادرار و مدفوع
 • جلوگیری از خارش و ادرار سوختگی

مواد موثر :

 • روغن آرگان : بهترین منبع برای ویتامین E و A بوده و با داشتن انـواع اسیدهـای چرب ، مانع خشک شدن پوست شده و باعث تسریع در ترمیـم پوسـت و آبرسانی به آن می شود. از طرفی با بهبود دادن به گردش خون در پوست، آرامش پوستی را سبب شده که این عامل باعث جذب مواد مغذی می شود. از طرفی با بهبود دادن به گردش خون در پوست، آرامش پوستی را سبب شده که این عامل باعث جذب مواد مغذی می شود.
 • عصاره عسل : به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و مزایای ضد میکروبی آن استفاده می شود و همچنین عصـاره عسـل به دلیل ضد خـارش بودن برای پوست حساس کودک مناسب است.
 • فاقد پارابن : پارابنها ازآن دسته مواد شیمیایی هستند که بطور گسترده در محصولات بهداشتی کودکان بکار میروند ولی انواع پارابنها پوست حساس را تحریک نموده و علاوه بر تحریکات پوستی ، تاثیرات تداخل هورمونی ،  مشکلات بافـت قلبی و تحریکات عصبی از جمله مضرات دیگر آنها می باشد.

وی کر اولین تولید کننده دستمال مرطوب بدون پارابن ، SLS ، صابون و مواد سرطانزا در ایران است.

دستمال مرطوب کودک وی حاوی روغن بادام و عصاره جوانه گندم

دستمالهـای مرطـوب wee با برخـورداری از یک لایـه ی نازک روغنی از روغن های معجزه آسای طبیعی، از پوست لطیف کودک مراقبت می نماید. عاری از الکل پارابن و مواد شیمیایی مضر است.

خواص :

 • سرشار از روی، منیزیم، آهن و ویتامینهای خانواده B
 • محافظت از پوست در مقابل خشکی و رطوبت رسان طبیعی
 • حفظ نرمی و لطافت پوست

مواد موثر :

 • روغن بادام : نـرم کننده و ترمیم کننده پوست بوده و از خشک شدن آن محافظت می کند و همچنین با داشتن زینک ، منیزیم ، آهن و ویتامین های E, B2, B6 باعث آرامش پوستی می باشد.
 • عصاره جوانه گندم : یکی از غنی تـرین منابع ویتامین A, D, E, K می باشد و مانـع الـتهاب ، خشکی و ترک پوست بوده و به ترمیم سلول های آسیب دیده کمک می کند.
 • فاقد پارابن : پارابنها ازآن دسته مواد شیمیایی هستند که بطور گسترده در محصولات بهداشتی کودکان بکار میروند ولی انواع پارابنها پوست حساس را تحریک نموده و علاوه بر تحریکات پوستی ، تاثیرات تداخل هورمونی ، مشکلات بافـت قلبی وتحریکات عصبی از جمله مضرات دیگر آنها می باشد.

وی کر اولین تولید کننده دستمال مرطوب بدون پارابن ، SLS ، صابون و مواد سرطانزا در ایران است.

دستمال مرطوب کودک وی حاوی روغن زیتون و عصاره آلوئه ورا

دستمال مرطـوب کودک wee با برخـورداری از یک لایـه ی نازک روغنی از روغن های معجزه آسای طبیعی ، از پوست لطیف کودک مراقبت می نماید. عاری از الکل پارابن و مواد شیمیایی مضر است.

خواص :

 • بسیار نرم کننده و لطافت بخش
 • حاوی اسیدهای ضروری جهت تغذیه ی پوست
 • مرطوب کننده

مواد موثر :

 • روغن زیتون : با داشتـن مونـواستئـارات اسیـد باعـث مرطـوب مانـدن و نرم شدن پوست است و نیزحاوی ماده ای به نام هیدروکسی تیروزول می باشد که علاوه بر اینکه آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده آنتی باکتریال مناسب نیز  حسوب می شود. این روغن علاوه بر اینکه حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و مغذی پوست می باشد حاوی پروتئین نیز هست.
 • عصاره آلوئه ورا : آلوئه ورا التیام بخش پوست بوده و به ترمیـم بافتهـای آن کمک می کند و سبب افزایش قدرت جذب رطوبت شده و پوست را انعطاف پذیر و مرطوب نگه می دارد.
 • فاقد پارابن : پارابنها ازآن دسته مواد شیمیایی هستند که بطور گسترده در محصولات بهداشتی کودکان بکار میروند ولی انواع پارابنها پوست حساس را تحریک نموده و علاوه بر تحریکات پوستی ، تاثیرات تداخل هورمونی ،  شکلات بافـت قلبی و تحریکات عصبی از جمله مضرات دیگر آنها می باشد.

وی کر اولین تولید کننده دستمال مرطوب بدون پارابن ، SLS ، صابون و مواد سرطانزا در ایران است.

دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن پنبه دانه و عصاره جو

دستمال مرطـوب کودک wee با برخـورداری از یک لایـه ی نازک روغنی از روغن های معجزه آسای طبیعی ، از پوست لطیف کودک مراقبت می نماید. عاری از الکل پارابن و مواد شیمیایی مضر است.

 

خواص :

 • غنی از اسیدهای چرب ضروری برای پوست کودک
 • آبرسانی کامل به پوست و جلوگیری از خشکی و خارش آن

 

مواد موثر :

 • روغن پنبـه دانـه : منبعی بسیار غنی از ویتامین E ، پالمتیک اسید ، اولئیک اسید، لینـولئیک اسید بوده که به عنـوان فاکتـورهای طبیعـی محافظ پوست در برابر نـور خـورشید می باشند و نیز هیدراته بوده و با آبرسانی به پوست، پوست های خشک را نرم و ابریشمی می کند.
 • عصاره جـو : با داشتن پلی ساکارید مانـع خشکی پوسـت شده و از ایجـاد خـارش و بثورات جلدی جلوگیری می کند. این عصاره حاوی بتا گلوکان نیز می باشد که باعث مرطوب ماندن طبیعی پوست می شود.
 • فاقد پارابن : پارابنها ازآن دسته مواد شیمیایی هستند که بطور گسترده در محصولات بهداشتی کودکان بکار میروند ولی انواع پارابنها پوست حساس را تحریک نموده و علاوه بر تحریکات پوستی ، تاثیرات تداخل هورمونی ، مشکلات بافـت قلبی و تحریکات عصبی از جمله مضرات دیگر آنها می باشد.

وی کر اولین تولید کننده دستمال مرطوب بدون پارابن ، SLS ، صابون و مواد سرطانزا در ایران است.

دمنوش 111 بلوبری با قیمت استثنایی

بلوبری و لاغری

خواص دمنوش بلوبری در لاغری و تأثیر آن بر تناسب اندام بسیار مورد توجه محققان قرار گرفته است در این بین استفاده از دمنوش لاغری بلوبری برای کاهش وزن و جلوگیری از تجمع چربی در بدن به افراد دارای اضافه وزن توصیه می‌شود. چای لاغری بلوبری از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های مردم ساکن در آمریکای جنوبی می‌باشد که هم اکنون نیز در ایران قابل تهیه است، بهتر است بدانید که از دمنوش بلوبری برای لاغری شکم و پهلو نیز استفاده می‌شود و به افراد دارای اضافه وزن توصیه می‌شود که هرچه سریعتر نسبت به خرید دمنوش بلوبری اقدام نمایند تا بتوانند از خواص بی نظیر آن بهره مند شوند.

(تصویر ۲)

چای بلوبری و لاغری

همانطور که پیشتر گفته شد چای بلوبری برای لاغری بسیار مفید است و شما می‌توانید با خرید چای بلوبری، مصرف صحیح آن و فعالیت بدنی هرچند محدود از جمله پیاده روی، خیلی سریع به اندام ایده آل خود دست یابید و تاثیرات آن را بر چربی نواحی شکم و پهلو به وضوح مشاهده نمایید.

این اثر نتیجه گیری تحقیقاتی ست که بر روی موش‌های آزمایشگاهی صورت گرفت:

در این تحقیق به میزان مشخصی بلوبری را در رژیم غذایی موش‌ها گنجاندند و پس از مدتی کاهش چربی شکم آنها به وضوح قابل مشاهده بود.

بنابراین اگر می‌خواهید شکمی صاف و بدون چربی داشته باشید حتماً این روش را نیز امتحان کنید.

خواص دیگر دمنوش بلوبری

مصرف بلوبری برای لاغری بسیار مفید است اما طبق پژوهش انجام شده و نتایج به دست آمده از آن خواص بلوبری بسیار گسترده از آنچه که پیشتر ذکر شده است، در ادامه به برخی از این خواص اشاره می‌کنیم:

مصرف چای بلوبری میزان چربی سوزی بدن را بخصوص در نواحی شکم و پهلو افزایش می‌دهد.

دمنوش بلوبری بر روی عملکرد مغز تأثیر مثبتی دارد و مصرف آن موجب تقویت عملکرد مغز و حافظه خواهد شد.

خرید بلوبری و مصرف آن به اشخاصی که دچار ضعف بینایی هستند توصیه می‌شود علت آن هم اثر مثبت این گیاه بر سیستم بینایی شخص است.

مصرف دمنوش بلوبری به افراد مبتلا به فشار خون توصیه می‌شود چرا ه عملکرد بسیارخوبی در کنترل فشار خون خواهد داشت.

افرادی که مشکلات گوارشی دارند و برای هضم غذا دچار مشکل هستند می‌توانند از دمنوش بلوبری برای درمان این مشکل وبهبود عملکرد هضم استفاده نمایند.

دمنوش بلوبری و تأثیر آن بر پوست

میوه‌های گیاه بلوبری دارای مقادیر زیادی ویتامین از جمله C و E است که مصرف همین دو ویتامین باعث سلامتی و شادابی پوست می‌گردد، ناگفته نماند که این میوه دارای آنتی اکسیدان هایی ست که مصرف آن نرمی و لطافت پوست را به دنبال دارد (در درمان بیماری‌هایی که منجر به خشکی پوست می‌شود بسیار مؤثر است). اگر میخواهید پوستی روشن‌تر داشته باشید بهتر است آن را با آب لیمو و شکر ترکیب کنید و مورد استفاده قرار دهید، این روش موجب پوست اندازی نیز می‌گردد.

دمنوش بلوبری ۱۱۱ و کلسترول خون

افراد مبتلا به کلسترل خون باید روزانه مقداری از دمنوش بلوبری را تهیه و مصرف نمایند چون طبق تحقیقات انجام شده مصرف روزانه این دمنوش می‌تواند اثر مثبتی بر تنظیم کلسترول خون داشته باشد و آن را در سطحی نرمال نگه دارد.

دمنوش بلوبری ۱۱۱ و تأثیر آن بر سرطان

همانطور که میدانید پیشگیری بهتر از درمان است پس به افرادی که بنابر شرایط خود بیشتر در معرض ابتلا به بیماریهای لاعلاج از جمله سرطان هستن توصیه می‌شود که از این دمنوش استفاده کنند و با مصرف آن از ابتلا به بیماری سرطان پیشگیری نمایند.

روغن حیوانی کرمانشاهی (چراغی) – یک کیلویی

خواص روغن حیوانی

برخلاف روغن‌های معمول، هر شخص می‌تواند براساس مزاج خود، روغن حیوانی را خرید و مصرف نماید. روغن گاوی عطر ملایمتری دارد و برخلاف شیر و گوشت گاو که سردی می‌باشد، مزاج آن گرم است. روغن گوسفندی عطر تیزتری دارد و برخلاف شیر و گوشت گوسفند که گرمی هستند در مزاج سردی است. روغن مخلوط نیز ترکیبی از دو روغن فوق می‌باشد و براساس اینکه به چه نسبتی با یکدیگر ترکیب شده‌اند، دارای عطرهای متفاوتی است و در دسته‌بندی مزاج معتدل قرار دارد. علاوه بر این ویژگی که روغن حیوانی برای انواع مزاج‌ها مفید است، روغن حیوانی اصل خواص درمانی بسیاری نیز دارد. همچنین روغن حیوانی سرشار از ویتامین A، E، D، امگا۳ وامگا۶ می‌باشد.

روغن حیوانی
روغن حیوانی کرمانشاهی درکام که از بین نمونه‌های بسیاری برای شما انتخاب شده است، در ظرف نیم کیلویی و انواع گاوی، مخلوط و گوسفندی موجود می‌باشد و بهترین گزینه برای یک خرید مطمئن است.

روغن حیوانی کرمانشاهی (چراغی) از محصولات ویژه هایپرمارکت ایده آل می باشد که با کیفیت فوق العاده بالا تهیه شده است

سس ایتالیایی پت بیژن

صنایع غذایی بیژن در حال حاضر با توانایی تولید حدود 5 دسته از مواد غذایی شامل سس‌ها، ترشی‌ها، شورها، مرباها و کنسروها سهم مناسبی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تأمین سلیقه مصرف‌کننده از حسن شهرت برخوردار است و اذهان عمومی به “بیژن” به عنوان یک فرآورده غذایی سالم و با کیفیت، اعتماد دارد.

سس بالزامیک پت بیژن

صنایع غذایی بیژن در حال حاضر با توانایی تولید حدود 5 دسته از مواد غذایی شامل سس‌ها، ترشی‌ها، شورها، مرباها و کنسروها سهم مناسبی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تأمین سلیقه مصرف‌کننده از حسن شهرت برخوردار است و اذهان عمومی به “بیژن” به عنوان یک فرآورده غذایی سالم و با کیفیت، اعتماد دارد.

سس چیلی پت بیژن

صنایع غذایی بیژن در حال حاضر با توانایی تولید حدود 5 دسته از مواد غذایی شامل سس‌ها، ترشی‌ها، شورها، مرباها و کنسروها سهم مناسبی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تأمین سلیقه مصرف‌کننده از حسن شهرت برخوردار است و اذهان عمومی به “بیژن” به عنوان یک فرآورده غذایی سالم و با کیفیت، اعتماد دارد.

سس فرانسوی پت بیژن

صنایع غذایی بیژن در حال حاضر با توانایی تولید حدود 5 دسته از مواد غذایی شامل سس‌ها، ترشی‌ها، شورها، مرباها و کنسروها سهم مناسبی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تأمین سلیقه مصرف‌کننده از حسن شهرت برخوردار است و اذهان عمومی به “بیژن” به عنوان یک فرآورده غذایی سالم و با کیفیت، اعتماد دارد.

سس کچاپ پت بیژن

صنایع غذایی بیژن در حال حاضر با توانایی تولید حدود 5 دسته از مواد غذایی شامل سس‌ها، ترشی‌ها، شورها، مرباها و کنسروها سهم مناسبی از بازار را در اختیار داشته و به دلیل اعتقاد به حفظ کیفیت و ضرورت تأمین سلیقه مصرف‌کننده از حسن شهرت برخوردار است و اذهان عمومی به “بیژن” به عنوان یک فرآورده غذایی سالم و با کیفیت، اعتماد دارد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Attributes
مقایسه
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping